Motoservis , montáž příslušenství

servis motocyklů Kralupy
Motoservis a montáž příslušenství v Kralupy n/Vlt.
Běžný servis a opravy motocyklů různých značek. Výměny olejů, výměny brzdových destiček a obložení, lanek, inspekce, všeobecná údržba, lakování, svařování kovů, dodání a montáž  doplňků, příp výroba speciálních motodoplňků a pod. dle dohody. 
Větší opravy nutno konzultovat.
 
Dodáváme, ale i montujeme veškeré motodoplňky a příslušenství v cenách běžných v motoshopech, značek, jako např. Highway Hawk, ale i mnoha jiných jako jsou:    
 
Bezpečnostní výbava, Brýle, Interkomy, kamery, Kosmetika a péče
Moto stojany, Nabíječky, Nářadí, Oleje a kapaliny, Opěrky, Opravné sady pneumatik, Ostatní příslušenství, Outdoor,Ozdobné štítky, šrouby, Padací protektory a rámy, Plachty, Polepy, Ukazatele - budíky, 
Vysoušeče bot a rukavic, Zámky, Zásuvky 12V, Zavazadla, 
Baterie, Blinkry, Brzdy, Duše, Filtry, Klaksony, Lanka, Motor - díly, Náhony, Páčky, Plexi, Podvozek - tlumiče, Přepákování, Převody - rozety, řetězy, Regulátory dobíjení, Rukojeti, gripy, Řidítka a příslušenství, Spínače, přepínače atd, Stupačky, Světla, Svíčky, Výfuky, Zrcátka, Žárovky
 

Zejm klasické motocykly: Aprilia, BMW, Cagiva, ČZ, Enfield, Gilera, Honda, Jawa, Kawasaki, Kentoya, Kymco, Moto Guzzi, Peugeot, Piaggio, Suzuki, Triumph, Yamaha a jiné.Speciálně servis BMW starší řady R 45 - R 100.

ABS, vstřikování a jiné ECU problematiky neřeším.

Úpravy motocyklů zde

Ruge.cz                               web: www.ruge.cz             mail: nomad@seznam.cz

K.Dvoracek                           tel :  770 100 045              Praha, Kralupy nad Vltavou

Anketa

Děkuji za návštěvu, kontaktujte mne s dotazy. Přivádí vás sem kovářství, motocykly nebo něco jiného?

motocykly (584)
kovářství (2 226)
karbon (60)

Celkový počet hlasů: 5456